Matoorada Giraanta Sibidhka ah
Xogta Farsamada
| Cabbirka jir | 280-800MM |
| Wax soo saar | 75-3150kW |
| Danab lagu qiimeeyay | 380V/415V/660V/690V/1140V/3KV/3.3KV/6KV/6.6KV/10KV/10.5KV/11KV |
| Diyaarinta rakibidda | IM B3 |
| Shahaadada ilaalinta | IP21/IP23/IP44/IP54/IP55/IP56 |
| Habka Qaboojinta | IC01/IC016/IC611/IC616/IC666 |
| Tirada tiirarka | 4P/6P/8P/10P/12P |
| Fasalka dahaarka | FH |
| Heerkulka deegaanka | Joogga waa inuu ka hooseeyaa 1000 m oo ka sarreeya heerka badda; -15°C ~+40°C |
| Waajib | S1 |
| Qodobka adeegga | 1.0 |
Halkan ku qor fariintaada oo noo soo dir







