Dhaqdhaqaaqa Waxtarka IE1
Faahfaahinta
| Heerka Caadiga ah | IEC60034-30 |
| Cabbirka jir | 80-355 |
| Wax soo saar | 0.18kW-315kW |
| Fasalka waxtarka | IE1 |
| Danab/soo noqnoqosho | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| Shahaadada ilaalinta | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Fasalka dahaarka/Heerka kor u kaca heerkulka | F/B |
| Diyaarinta rakibidda | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Heerkulka deegaanka | -15°C ~+40°C |
| Qoyaanka qaraabada ah waa inuu ka yar yahay 90% | |
| Joogga waa inuu ka hooseeyaa 1000 m oo ka sarreeya heerka badda | |
| Habka qaboojinta | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Waajib | S1 |
| Qodobka adeegga | 1.0 |
Macluumaadka Dalbashada
● Buuggan waxaa loogu talagalay macluumaadka isticmaalaha oo keliya. Waxaan ka raali gelineynaa inaan hore u sii ogeysiin wax isbeddel ah oo ku yimaada badeecada.
● Markaad dalbanayso, fadlan sheeg nooca matoorka, korontada, danabka, xawaaraha, fasalka dahaarka, fasalka ilaalinta, habka rakibidda, iwm.
● Waxaan naqshadeyn karnaa oo soo saari karnaa matoorro gaar ah oo waafaqsan shuruudaha macaamiisha sida soo socota
1. danab gaar ah, soo noqnoqosho iyo awood
2. fasallo gaar ah oo dahaarka iyo ilaalinta ah
3. oo leh sanduuqa terminalka gacanta bidix, darafyada labajibbaaran iyo ulaha gaarka ah
4. Matoorada heerkulka sare ama heerkulka hooseeya.
5. Joog sare ama isticmaalka bannaanka
6. Awood sare ama arrimo adeeg gaar ah
7. oo leh kuleylin, boolal ama wareegyo PT100, PTC, iwm.
8. oo leh qalab codeeye, qalab go'doonsan ama dhisme qalab raadayn go'doonsan
9. Shuruudo kale.









