Matoorada Ciidanka Badda ee YH
Matoorada taxanaha YH waa matoor saddex-geesood ah oo aan isku mid ahayn oo loogu talagalay isticmaalka badda oo gebi ahaanba xiran.
Faahfaahinta
| Cabbirka jir | 80-355 |
| Wax soo saar | 0.75kW-315kW |
| Danab/soo noqnoqosho | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| Shahaadada ilaalinta | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Fasalka dahaarka/Heerka kor u kaca heerkulka | F/B |
| Diyaarinta rakibidda | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Heerkulka deegaanka | 0°C ~+45°C |
| Qoyaanka qaraabada ah waa inuu ka yar yahay 90% | |
| Habka qaboojinta | IC411, IC416, IC418, IC410 |
| Waajib | S1 |
| Qodobka adeegga | 1.0 |
Macluumaadka Dalbashada
● Buuggan waa tixraac loogu talagalay dadka isticmaala oo keliya. Fadlan cafi haddii isbeddel kasta oo badeecaduhu aanu hore u sii sheegin faahfaahin dheeraad ah. Buuggan waa tixraac loogu talagalay dadka isticmaala oo keliya. Fadlan cafi haddii isbeddel kasta oo badeecaduhu aanu hore u sii sheegin caddayn dheeraad ah.
● Fadlan ogow xogta la qiimeeyay marka la dalbanayo, sida nooca matoorka, korontada, danabka, xawaaraha, fasalka dahaarka, fasalka ilaalinta, nooca rakibidda iyo wixii la mid ah.
● Waxaan naqshadeyn karnaa oo soo saari karnaa matoorro gaar ah sida waafaqsan shuruudaha macaamiisha:
1. danab gaar ah, soo noqnoqosho iyo awood;
2. fasalka dahaarka gaarka ah iyo fasalka ilaalinta;
3. oo leh sanduuqa terminalka dhinaca bidix, darafyada labanlaabka ah iyo usha gaarka ah;
4. matoor heerkul sare leh ama matoor heerkul hooseeya;
5. loo isticmaalo meelaha bannaanka ah ama bannaanka;
6. awood sare ama arrin adeeg gaar ah;
7. kuleyliye, PT100 oo loogu talagalay boodhadh ama wareeg, PTC iwm.
8. oo leh qalab codeeye, qalab dahaaran, ama qaab-dhismeedka qalabka dahaaran;
9. iyadoo kuwa kale loo baahan yahay.
Codsiyada
Waxaan leenahay tiknoolajiyad wax soo saar oo horumarsan, waxaanan raadineynaa wax soo saar cusub. Isla markaana, adeegga wanaagsan wuxuu kor u qaaday sumcadda wanaagsan. Waxaan aaminsanahay in ilaa inta aad fahmayso badeecadeenna, ay tahay inaad diyaar u ahaato inaad nala noqoto la-hawlgalayaal. Waxaan rajeyneynaa inaad weydiiso su'aashaada.








