Matoorka Waxtarka IE4
Matoorada taxanaha IE4 waa matoor qafis ah oo loogu talagalay inuu waafaqsan yahay heerarka IEC iyo hufnaanta tamarta IE4.
Faahfaahinta
| Heerka Caadiga ah | IEC60034-30 |
| Cabbirka jir | 80-355 |
| Wax soo saar | 0.75kW-315kW |
| Fasalka waxtarka | IE4 |
| Danab/soo noqnoqosho | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| Shahaadada ilaalinta | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Fasalka dahaarka/Heerka kor u kaca heerkulka | F/B |
| Diyaarinta rakibidda | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Heerkulka deegaanka | -15°C ~+40°C |
| Qoyaanka qaraabada ah waa inuu ka yar yahay 90% | |
| Joogga waa inuu ka hooseeyaa 1000 m oo ka sarreeya heerka badda | |
| Habka qaboojinta | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Waajib | S1 |
| Qodobka adeegga | 1.0 |
Baakad
Macluumaadka Dalbashada
● Buuggan waa tixraac loogu talagalay dadka isticmaala oo keliya. Fadlan cafi haddii isbeddel kasta oo badeecaduhu aanu hore u sii sheegin faahfaahin dheeraad ah. Buuggan waa tixraac loogu talagalay dadka isticmaala oo keliya. Fadlan cafi haddii isbeddel kasta oo badeecaduhu aanu hore u sii sheegin caddayn dheeraad ah.
● Fadlan ogow xogta la qiimeeyay marka la dalbanayo, sida nooca matoorka, korontada, danabka, xawaaraha, fasalka dahaarka, fasalka ilaalinta, nooca rakibidda iyo wixii la mid ah.
● Waxaan naqshadeyn karnaa oo soo saari karnaa matoorro gaar ah sida waafaqsan shuruudaha macaamiisha:
1. Danab gaar ah, soo noqnoqosho iyo awood;
2. Fasalka gaarka ah ee dahaarka iyo fasalka ilaalinta;
3. Iyada oo sanduuqa terminalka uu ku yaal dhinaca bidix, darafyada labanlaabka ah iyo usha gaarka ah;
4. Matoor heerkul sare leh ama matoor heerkul hooseeya;
5. Loo isticmaalo meelaha bannaanka ah ama bannaanka;
6. Awood sare ama arrin adeeg gaar ah;
7. Kuleyliyaha, PT100 ee loogu talagalay boodhadhka ama wareegyada, PTC iwm.
8. Iyada oo leh qalab-sameeye, qalab-sameeye dahaaran, ama qaab-dhismeedka qalabka-sameeyaha dahaaran;
9. Shuruudaha dadka kale.








