Matoorka Waxtarka IE5
Matoorada taxanaha IE5 waa matoor qafis ah oo loogu talagalay in lagu hagaajiyo hufnaanta tamarta IE5 iyadoo la raacayo heerarka IEC60034-30 iyo hufnaanta tamarta IE5.
Faahfaahinta
| Heerka Caadiga ah | IEC60034-30 |
| Cabbirka jir | 80-355 |
| Wax soo saar | 0.75kW-315kW |
| Fasalka waxtarka | IE5 |
| Danab/soo noqnoqosho | ≤1000V/50Hz |
| Shahaadada ilaalinta | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Fasalka dahaarka/Heerka kor u kaca heerkulka | F/B |
| Diyaarinta rakibidda | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Heerkulka deegaanka | -15°C ~+40°C |
| Qoyaanka qaraabada ah waa inuu ka yar yahay 90% | |
| Joogga waa inuu ka hooseeyaa 1000 m oo ka sarreeya heerka badda | |
| Habka qaboojinta | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Waajib | S1 |
| Qodobka adeegga | 1.0 |
Habka Wax Soo Saarka Warshadda
Macluumaadka Dalbashada
● Buuggan waxaa loogu talagalay macluumaadka isticmaalaha oo keliya. Fadlan ka raali noqo haddii wax isbeddel ah lagu sameeyo badeecada, qoraallo dheeraad ah lama sameyn doono kahor.
● Markaad dalbanayso, fadlan ogow xogta qiimeynta, sida nooca matoorka, korontada, danabka, xawaaraha, fasalka dahaarka, fasalka ilaalinta, habka rakibidda, iwm.
● Waxaan naqshadeyn karnaa oo soo saari karnaa matoorro gaar ah iyadoo loo eegayo shuruudaha macaamiisha sida soo socota
1. danab gaar ah, mawjado iyo awoodo
2. fasallo gaar ah oo dahaarka iyo ilaalinta ah
3. oo leh sanduuqa terminal-ka bidix, darafyada labajibbaaran iyo ulaha gaarka ah
4. Matoorada heerkulka sare ama matoorada heerkulka hooseeya.
5. Buuraha dhaadheer ama bannaanka loo isticmaalo
6. Awood sare ama arrimo adeeg gaar ah
7. oo leh kuleylin, boolal ama wareegyo PT100, PTC, iwm.
8. oo leh qalab codeeye, qalab go'doonsan ama dhisme bir ah oo go'doonsan.
9. Shuruudo kale.
Runtii haddii mid ka mid ah shayyadan ay xiiso kuu leeyihiin, fadlan nala soo socodsii. Waan ku farxi doonnaa inaan ku siino qiimeyn marka aan helno faahfaahinta faahfaahsan ee qofka. Waxaan haynaa injineeradayada khibradda leh ee R&D si ay u buuxiyaan shuruudaha, waxaan rajeyneynaa inaan dhawaan helno su'aalahaaga waxaanan rajeyneynaa inaan fursad u helno inaan kula shaqeyno mustaqbalka. Ku soo dhawoow inaad eegto ururkayaga.







