Matoorka Waxtarka IE2
Faahfaahinta
| Heerka Caadiga ah | IEC60034-30 |
| Cabbirka jir | 80-355 |
| Wax soo saar | 0.18kW-355kW |
| Fasalka waxtarka | IE2 |
| Danab/soo noqnoqosho | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| Shahaadada ilaalinta | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Fasalka dahaarka/Heerka kor u kaca heerkulka | F\B |
| Diyaarinta rakibidda | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Heerkulka deegaanka | -15°C -+40°C |
| Qoyaanka qaraabada ah waa inuu ka yar yahay 90% | |
| Joogga waa inuu ka hooseeyaa 1000m oo ka sarreeya heerka badda | |
| Habka Qaboojinta | IC411/ IC416/IC418/IC410 |
| Waajib | S1 |
| Qodobka adeegga | 1.0 |
Qalabka Wax Soo Saarka
Tilmaamaha Dalbashada
● Buuggan waxaa loogu talagalay tixraaca macaamiisha oo keliya. Fadlan ka raali noqo haddii wax isbeddel ah lagu sameeyo badeecada, qoraallo dheeraad ah lama sameyn doono kahor.
● Markaad dalbanayso, fadlan fiiro gaar ah u yeelo xogta dalabka, sida korontada, danabka, xawaaraha, fasalka dahaarka, fasalka ilaalinta, nooca rakibidda, iwm. ee moodeelka mootada.
● Waxaan u tagi karnaa naqshad gaar ah iyo soo saarista alaabada matoorka gaarka ah iyadoo loo eegayo baahiyahaaga.
1. Danabyo gaar ah, mawjado iyo awoodo.
2. Fasalka gaarka ah ee dahaarka iyo fasalka ilaalinta;
3. Dhinaca bidix oo leh sanduuqa isku xirka, dhammaadka usha labanlaabka ah iyo usha gaarka ah;
4. Matoorada heerkulka sare ama matoorada heerkulka hooseeya;
5. Isticmaalka dhulka sare ama bannaanka.
6. Awood sare ama arrin adeeg gaar ah.
7. Kuleyliyeyaasha, boodhadhka ama wareegyada PT100, PTC, iwm.
8. Iyada oo leh qalab cod-bixiye, qalab dahaaran, ama dhisme qalab dahaaran.
9. Shuruudo kale.









