Matoorada Isku-dhafka ah ee Taxanaha SCZ
Taxanaha SCZ Taxanaha Synchoronous Reluctance Motor si madax-bannaan ayaa loogu talagalay, Matoorku waa matoor koronto oo saddex-waji ah oo leh qaab-dhismeed rotor oo birlab ah oo aniso-tropical ah, qaata naqshad cabbir jir ah oo caadi ah oo IEC ah si loo daboolo baahiyaha kala duwan ee macaamiisha, waxayna bixin kartaa alaabada taxanaha IE5, IE4, IE3, oo ay ku jiraan matoorka diidmada isku-dhafan ee saafiga ah.
Faahfaahinta
| Heerka Caadiga ah | IEC60034 |
| Cabbirka jir | H80-315mm |
| Awoodda la qiimeeyay | 0.75kW-200kW |
| Shahaadooyinka ama hufnaanta tamarta | IE5 |
| Danabka iyo soo noqnoqoshada | 400V/50Hz |
| Heerarka ilaalinta | IP55 |
| Heerarka dahaarka/kor u kaca heerkulka | F/B |
| Habka Rakibaadda | B3, B5, B35, V1 |
| Heerkulka deegaanka | -15°C ~+40°C |
| Qoyaanka qaraabada ah waa inuu ka yar yahay 90% | |
| Joogga waa inuu ka hooseeyaa 1000 m oo ka sarreeya heerka badda | |
| Habka Qaboojinta | IC411 |
| Waajib | S1 |
| Qodobka adeegga | 1.0 |
Macluumaadka Dalbashada
● Buuggan waa tixraac loogu talagalay dadka isticmaala oo keliya. Fadlan cafi haddii isbeddel kasta oo badeecaduhu aanu hore u sii sheegin faahfaahin dheeraad ah. Buuggan waa tixraac loogu talagalay dadka isticmaala oo keliya. Fadlan cafi haddii isbeddel kasta oo badeecaduhu aanu hore u sii sheegin caddayn dheeraad ah.
● Fadlan ogow xogta la qiimeeyay marka la dalbanayo, sida nooca matoorka, korontada, danabka, xawaaraha, fasalka dahaarka, fasalka ilaalinta, nooca rakibidda iyo wixii la mid ah.
● Waxaan naqshadeyn karnaa oo soo saari karnaa matoorro gaar ah sida waafaqsan shuruudaha macaamiisha:
1. danab gaar ah, soo noqnoqosho iyo awood;
2. fasalka dahaarka gaarka ah iyo fasalka ilaalinta;
3. oo leh sanduuqa terminalka dhinaca bidix, darafyada labanlaabka ah iyo usha gaarka ah;
4. matoor heerkul sare leh ama matoor heerkul hooseeya;
5. loo isticmaalo meelaha bannaanka ah ama bannaanka;
6. awood sare ama arrin adeeg gaar ah;
7. kuleyliye, PT100 oo loogu talagalay boodhadh ama wareeg, PTC iwm.
8. oo leh qalab codeeye, qalab dahaaran, ama qaab-dhismeedka qalabka dahaaran;
9. iyadoo kuwa kale loo baahan yahay.










